Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
RELIEF, inpressad signatur Tyra Lundgren, monogramsignerad och daterad a tergo 21. 5.56, delvis glaserat stengods, duvor, 37x47 cm
Obetydliga nagg
215666
2013-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här