Relief Tyra Lundgren

Relief Tyra Lundgren
Relief Tyra Lundgren
Relief Tyra Lundgren
Relief Tyra Lundgren
Relief Tyra Lundgren
Relief Tyra Lundgren

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

RELIEF, inpressad signatur Tyra Lundgren, monogramsignerad och daterad a tergo 21. 5.56, delvis glaserat stengods, duvor, 37x47 cm

Obetydliga nagg

215666

2013-11-16