Cremekopp Flora Danica Royal Copenhagen

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CREMEKOPP med lock och fat, porslin, "Flora Danica" Den Kongelige Porcelainsfabrik, Danmark 1900-tal, modellnr 3514

Smärre nagg

215677

2013-11-16