Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CREMEKOPP med lock och fat, porslin, "Flora Danica" Den Kongelige Porcelainsfabrik, Danmark 1900-tal, modellnr 3514
Smärre nagg
215677
2013-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här