Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Eddan 4, 4 st färglitografier, signerade med blyerts, numrerade 17/85, blad mått respektive ca 24x31 cm, originalmapp
Något gulnade blad
215723
2013-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här