Bengt Lindström färglitografier

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Eddan 4, 4 st färglitografier, signerade med blyerts, numrerade 17/85, blad mått respektive ca 24x31 cm, originalmapp

Något gulnade blad

215723

2013-11-16