Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
NEWTON, Helmut (1920-2004): "St Jean Cap", Ferrat 1978, ur sviten Special Collection, 1980, signerad Helmut Newton i blyerts, offsetlitografi, bladstorlek 27x40 cm
215729
2013-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här