Helmut Newton offsetlitografi

Helmut Newton offsetlitografi
Helmut Newton offsetlitografi
Helmut Newton offsetlitografi
Helmut Newton offsetlitografi
Helmut Newton offsetlitografi
Helmut Newton offsetlitografi
Helmut Newton offsetlitografi
Helmut Newton offsetlitografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NEWTON, Helmut (1920-2004): "St Jean Cap", Ferrat 1978, ur sviten Special Collection, 1980, signerad Helmut Newton i blyerts, offsetlitografi, bladstorlek 27x40 cm

215729

2013-11-16