Carl Palme oljemålning

Carl Palme oljemålning
Carl Palme oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PALME, Carl (1879-1960):Kvinna i trädgård, olja på pannå, otydligt monogramsignerad nedre högra hörnet, 41x52 cm

215742

2013-11-17