Thorwald Alef oljemålning

Thorwald Alef oljemålning
Thorwald Alef oljemålning
Thorwald Alef oljemålning
Thorwald Alef oljemålning
Thorwald Alef oljemålning
Thorwald Alef oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

ALEF, Thorwald (1896-1974): Sydländskt landskap, signerad Alef, olja på duk, 38x55 cm

215749

2013-11-17