Thorwald Alef oljemålning

Thorwald Alef oljemålning
Thorwald Alef oljemålning
Thorwald Alef oljemålning
Thorwald Alef oljemålning
Thorwald Alef oljemålning
Thorwald Alef oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALEF, Thorwald (1896-1974): Sydländskt landskap, signerad Alef, olja på duk, 54x65 cm

215751

2013-11-17