Hans Norsbo (Johansson) etsningar

Klubbat för:

2 600 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

NORSBO, Hans (Johansson) (1897-1955) (3): Bl.a. Stockholmsvyer, signerade och daterade varav en signerad i plåten och övriga med blyets, etsningar, varierande mått

Zustandsbeschreibung

Ett av bladen en vängåva

215771

2013-11-17