Hans Norsbo (Johansson) etsningar
Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
NORSBO, Hans (Johansson) (1897-1955) (3): Bl.a. Stockholmsvyer, signerade och daterade varav en signerad i plåten och övriga med blyets, etsningar, varierande mått
Zustandsbeschreibung
Ett av bladen en vängåva
215771
2013-11-17