Schackpjäser ben

Schackpjäser ben
Schackpjäser ben
Schackpjäser ben
Schackpjäser ben

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

800 SEK

SCHACKPJÄSER, 32 st., ben, höjd på kungen 10.5 cm

Smärre skador och nagg

215777

2013-11-17