Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRAFISKA BLAD, 7 st., 1800-tal, Nurnberg bei Fr. Campe, motiv från Polens frihetskamp, litografier, delvis handkolorerade, inramade, rammått 26x33 cm
Små obetydliga fläckar
215778
2013-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här