Grafiska blad 1800-tal Polens frihetskamp

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRAFISKA BLAD, 7 st., 1800-tal, Nurnberg bei Fr. Campe, motiv från Polens frihetskamp, litografier, delvis handkolorerade, inramade, rammått 26x33 cm

Små obetydliga fläckar

215778

2013-11-17