Janos Viski oljemålning

Janos Viski oljemålning
Janos Viski oljemålning
Janos Viski oljemålning
Janos Viski oljemålning
Janos Viski oljemålning
Janos Viski oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VISKI, Janos (Ungern 1891-1987): Trespann vid vattenfora, signerad Viski J, olja på duk, 70x102 cm

215779

2013-11-17