Spelbord England 1700-tal

Spelbord England 1700-tal
Spelbord England 1700-tal
Spelbord England 1700-tal
Spelbord England 1700-tal
Spelbord England 1700-tal
Spelbord England 1700-tal
Spelbord England 1700-tal
Spelbord England 1700-tal
Spelbord England 1700-tal
Spelbord England 1700-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPELBORD, England, George III, fanérat i bl a valnöt samt med intarsiadekor, filtklädd skiva, höjd 74, 92x45 cm

Listbitar saknas, listskador, renoverat

215780

2013-11-18