Hildegard Thorell pastell

Hildegard Thorell pastell
Hildegard Thorell pastell
Hildegard Thorell pastell
Hildegard Thorell pastell

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

THORELL, Hildegard (1850-1930): Flickpoträtt, signerad och daterad Hildegard Thorell Volendam 1887, pastell, 69x53 cm

215796

2013-11-17