Matbehållare Kina

Matbehållare Kina
Matbehållare Kina
Matbehållare Kina
Matbehållare Kina
Matbehållare Kina
Matbehållare Kina
Matbehållare Kina
Matbehållare Kina

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KRUKA med lock, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i emaljfärger mot turkos botten, reserver innehållandes motiv av fågel och blommor, hänklar i metall, höjd ca 19 cm

Slitage

215797

2013-11-17