Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KRUKA med lock, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i emaljfärger mot turkos botten, reserver innehållandes motiv av fågel och blommor, hänklar i metall, höjd ca 19 cm
Slitage
215797
2013-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här