Vintermotiv med skridskoåkare oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD (Holländsk skola 1800-tal): Vintermotiv med skridskoåkare, signerad, olja på duk, 96x142 cm

Lagningar, smärre färgbortfall

215800

2013-11-17