Gustav Theodor Wibom oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WIBOM, Gustav Theodor (1881-1977): Sydländskt stadsmotiv, signerad Th. Wibom olja på duk, 42x49 cm

Smärre färgbortfall, oramad

215810

2013-11-17