Tumlare i silver

Tumlare i silver
Tumlare i silver
Tumlare i silver
Tumlare i silver
Tumlare i silver
Tumlare i silver

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TUMLARE, 6 st, silver, 17/1800-tal, bl a med ciselerad dekor, otydliga stämplar, höjd ca 3 cm, total vikt 80 g

Omfattande slitage, lagningar

215813

2013-11-17