Gravyrer Heinrich Aldegrever
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GRAVYRER, 2 st, 1500-tal, Heinrich Aldegrever, monogramsignerade och daterade i plåten AG 1538, visar musicerande sällskap respektive man och kvinna, vardera 11,5x7,5 cm
Beskurna, skador
215849
2013-11-17