Porträtt 1800-tal

Porträtt 1800-tal
Porträtt 1800-tal
Porträtt 1800-tal
Porträtt 1800-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinnoporträtt, olja på duk, 35x27 cm

Retuscherad, lagningar, duken dubblerad

215870

2013-11-17