Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ROCKHÄNGARE, 1800-tal, skuret och betsat trä, 6 krokar av horn, höjd 35, längd 110 cm
Nagg, sprickor
216042
2013-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här