Hängare 1800-tal

Hängare 1800-tal
Hängare 1800-tal
Hängare 1800-tal
Hängare 1800-tal
Hängare 1800-tal
Hängare 1800-tal
Hängare 1800-tal
Hängare 1800-tal
Hängare 1800-tal
Hängare 1800-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ROCKHÄNGARE, 1800-tal, skuret och betsat trä, 6 krokar av horn, höjd 35, längd 110 cm

Nagg, sprickor

216042

2013-11-18