Jöns Cederholm gouacher

Jöns Cederholm gouacher
Jöns Cederholm gouacher
Jöns Cederholm gouacher
Jöns Cederholm gouacher
Jöns Cederholm gouacher
Jöns Cederholm gouacher
Jöns Cederholm gouacher
Jöns Cederholm gouacher
Jöns Cederholm gouacher
Jöns Cederholm gouacher
Jöns Cederholm gouacher
Jöns Cederholm gouacher

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CEDERHOLM, Jöns (1800-tal) (6): Frukt- och blomstermotiv, 3 gouacher är signerade, diameter 14-33 cm

Något blekta, veck

216047

2013-11-18