Karl Axel Pehrson litografi

Karl Axel Pehrson litografi
Karl Axel Pehrson litografi
Karl Axel Pehrson litografi
Karl Axel Pehrson litografi

Klubbat för:

3 800 SEK

3 000 SEK

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Komposition, signerad och daterad K. A. Pehrson -95, 66/75, färglitografi, bladmått 76x105 cm

216056

2013-11-18