Klubbat för:
3 800 SEK
3 000 SEK
PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Komposition, signerad och daterad K. A. Pehrson -95, 66/75, färglitografi, bladmått 76x105 cm
216056
2013-11-18