Vitrinskåp 1900-talets början
2013-11-18
216061
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VITRINSKÅP på ben, 1900-talets början, mahognyfanér med inläggningar, höjd cm 130, 92x31 cm
Senare bakstycke, fanéskador