Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SCHANTZ, Philip von (1928-1998): "Sutare", signerad och daterad v Schantz -84, litografi 99/170, 37x54 cm
216067
2013-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här