Philip von Schantz färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): "Sutare", signerad och daterad v Schantz -84, litografi 99/170, 37x54 cm

216067

2013-11-18