Lars Boethius oljemålning

Lars Boethius oljemålning
Lars Boethius oljemålning
Lars Boethius oljemålning
Lars Boethius oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BOETHIUS, Lars (1903-1968): Kustlandskap, signerad Lars Boethius, olja på pannå, 33x40 cm

216068

2013-11-18