Emile Maximilian Behrens oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BEHRENS, Emil Maximilian (1856-1939): Kustlandskap med kvällssol, signerad Emil Behrens, olja på duk, ca 74x92 cm

Obetyldiga färgbortfall

216072

2013-11-18