Emil Maximilian Behrens oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BEHRENS, Emil Maximilian (1856-1939):"Afton i Sverige", signerad Emil Behrens, olja på duk, ca 92x74 cm

Tryckskada

216076

2013-11-18