Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DETTHOW, Eric (1888-1952):(2) Sällskap av resande resp kvinnoporträtt, signerade och daterade Detthow 1917 resp 1918, etsning, 16x15 resp 22x18 cm
Något gulnade
216140
2013-11-21
Gör en kostnadsfri värdering här