Två etsningar av Detthow

Två etsningar av Detthow
Två etsningar av Detthow
Två etsningar av Detthow
Två etsningar av Detthow
Två etsningar av Detthow
Två etsningar av Detthow

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DETTHOW, Eric (1888-1952):(2) Sällskap av resande resp kvinnoporträtt, signerade och daterade Detthow 1917 resp 1918, etsning, 16x15 resp 22x18 cm

Något gulnade

216140

2013-11-21