Herrarmbandsur Longines

Herrarmbandsur Longines
Herrarmbandsur Longines
Herrarmbandsur Longines
Herrarmbandsur Longines

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LONGINES, Conquest DiChro, referens L1.622.3, herrarmbandsur med qvartzverk, 1990-tal, analog och digital urtavla, safirglas, boett och integrerad armlänk av delvis förgyllt stål, serienr 28466012, diameter 37 mm

216145

2013-11-24