Lennart Wickström oljemålning

Lennart Wickström oljemålning
Lennart Wickström oljemålning
Lennart Wickström oljemålning
Lennart Wickström oljemålning
Lennart Wickström oljemålning
Lennart Wickström oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WICKSTRÖM, Lennart (1900-tal): "Stigberget", signerad L Wickström, olja på duk, 46x55 cm

216158

2013-11-18