Oljemålning med örlogsfartyg

Oljemålning med örlogsfartyg
Oljemålning med örlogsfartyg
Oljemålning med örlogsfartyg
Oljemålning med örlogsfartyg

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Kustmotiv med örlogsfartyg, olja på duk, 71x92 cm

Duklagningar, färgbortfall

216162

2013-11-18