Björn Söderstedt oljemålning

Björn Söderstedt oljemålning
Björn Söderstedt oljemålning
Björn Söderstedt oljemålning
Björn Söderstedt oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

SÖDERSTEDT, Björn (född 1946): Jazz, olja på duk, signerad och daterad Söderstedt-00, 55x46 cm

216165

2013-11-18