Bull Hedlund etsning
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HEDLUND, Bertil Bull (1893-1950): Stockholmsmotiv, (Utsikt från Nationalmuseum mot Kungliga slottet och Riksdagshuset) stämpelsignerad Bertil Bull Hedlund, dedikation till Karin och John, 2.6.46. hjärtligast från Bull, etsning, ca 30x23 cm
Något gulnad
216168
2013-11-21