Bengt Abrahamson oljemålning

Bengt Abrahamson oljemålning
Bengt Abrahamson oljemålning
Bengt Abrahamson oljemålning
Bengt Abrahamson oljemålning
Bengt Abrahamson oljemålning
Bengt Abrahamson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ABRAHAMSON, Bengt O (1924-89): "Spelman sergelstorg", signerad B O Abrahmson, olja på duk, 26x21 cm

216169

2013-11-18