Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
TRÄD, 1 par, Kina, 1950/60-tal, olikslipade turkoser i form av blomblad, krukor av sten, höjd ca 37 cm
Skador, lösar delar
216178
2013-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här