Träd Kina turkoser

Träd Kina turkoser
Träd Kina turkoser
Träd Kina turkoser
Träd Kina turkoser

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

TRÄD, 1 par, Kina, 1950/60-tal, olikslipade turkoser i form av blomblad, krukor av sten, höjd ca 37 cm

Skador, lösar delar

216178

2013-11-18