Träd Kina turkoser

Träd Kina turkoser
Träd Kina turkoser
Träd Kina turkoser
Träd Kina turkoser

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TRÄD, Kina, 1950/60-tal, olikslipade turkoser i form av blomblad, kruka av sten, höjd ca 35 cm

Skador, lösa delar

216179

2013-11-18