Kinesiskt fat

Kinesiskt fat
Kinesiskt fat
Kinesiskt fat
Kinesiskt fat

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SNÄCKFAT, porslin, Kina, 1700-tal, polykrom dekor, längd 19,5 cm

Nagg. lagning

216190

2013-11-18