Figuriner Lisa Larson

Figuriner Lisa Larson
Figuriner Lisa Larson
Figuriner Lisa Larson
Figuriner Lisa Larson
Figuriner Lisa Larson
Figuriner Lisa Larson

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURINER, 2 st., Lisa Larson, Gustavsberg, bestående av: Samhällsdebatten och katt, en är signerad Lisa L. Gustavsberg och den andra är etikettmärkt, höjd ca 12-23 cm, längd på katten ca 33 cm

Båda figurinerna med lagningar, katten på den högra framfoten

216207

2013-11-18