Figuriner Lisa Larson
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FIGURINER, 2 st., Lisa Larson, Gustavsberg, bestående av: Samhällsdebatten och katt, en är signerad Lisa L. Gustavsberg och den andra är etikettmärkt, höjd ca 12-23 cm, längd på katten ca 33 cm
Båda figurinerna med lagningar, katten på den högra framfoten
216207
2013-11-18