Berit Markevän akvarell

Berit Markevän akvarell
Berit Markevän akvarell
Berit Markevän akvarell
Berit Markevän akvarell

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MARKEVÄN, Berit (samtida): Vallmofält, signerad Berit Markevän, akvarell, cm 37x53 cm

216220

2013-11-19