Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, sekelskifte 1900, Cumaeska sibyllan, kopia efter Giovanni Francesco Romanelli (1610-1662), ca 107x80 cm

Dukskador, slitage

216235

2013-11-19