Grisfat Rörstrand

Grisfat Rörstrand
Grisfat Rörstrand
Grisfat Rörstrand
Grisfat Rörstrand

Klubbat för:

650 SEK

800 SEK

GRISFAT, Rörstrand, 1900-talets första hälft, längd ca 52 cm

Krackeleringar och fläckar

216239

2013-11-19