Gustaf Ankarcrona oljemålning

Gustaf Ankarcrona oljemålning
Gustaf Ankarcrona oljemålning
Gustaf Ankarcrona oljemålning
Gustaf Ankarcrona oljemålning
Gustaf Ankarcrona oljemålning
Gustaf Ankarcrona oljemålning

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANKARCRONA, Gustaf (1869-1933): Motiv från Holen, Tällberg, signerad G. Ankarcrona 1919, olja på duk, 64x83 cm

216248

2013-11-30