Barskåp i form av jordglob

Barskåp i form av jordglob
Barskåp i form av jordglob
Barskåp i form av jordglob
Barskåp i form av jordglob
Barskåp i form av jordglob
Barskåp i form av jordglob
Barskåp i form av jordglob
Barskåp i form av jordglob
Barskåp i form av jordglob
Barskåp i form av jordglob

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BARSKÅP, 1900-talets andra hälft, i form av av jordglob, höjd 110 cm, diameter 78 cm

Smärre skador

216261

2013-11-19