Susan Weil triptyk
Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
WEIL, Susan (USA född 1930): Giacomo´s guitar - triptyk, signerad och daterad Susan Weil 1990, olja/silver på duk, 61x20, 30,5x30,5 resp. diameter 45,5 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund
216266
2013-11-19