Susan Weil triptyk

Susan Weil triptyk
Susan Weil triptyk
Susan Weil triptyk
Susan Weil triptyk
Susan Weil triptyk
Susan Weil triptyk
Susan Weil triptyk
Susan Weil triptyk
Susan Weil triptyk
Susan Weil triptyk
Susan Weil triptyk
Susan Weil triptyk

Klubbat för:

11 000 SEK

8 000 SEK

WEIL, Susan (USA född 1930): Giacomo´s guitar - triptyk, signerad och daterad Susan Weil 1990, olja/silver på duk, 61x20, 30,5x30,5 resp. diameter 45,5 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

216266

2013-11-19