Alvaro Núñes

Alvaro Núñes
Alvaro Núñes
Alvaro Núñes
Alvaro Núñes
Alvaro Núñes
Alvaro Núñes

Klubbat för:

900 SEK

2 000 SEK

NÚÑES, Alvaro: "Exe Homo", olja på duk, porträtt av Ernesto Che Guevara, signerad och daterad Alvaro NR -74, 160x99 cm

Repor, färgbortfall

216271

2013-11-19