Klubbat för:
900 SEK
2 000 SEK
NÚÑES, Alvaro: "Exe Homo", olja på duk, porträtt av Ernesto Che Guevara, signerad och daterad Alvaro NR -74, 160x99 cm
Repor, färgbortfall
216271
2013-11-19