Åke Andersson oljemålning

Åke Andersson oljemålning
Åke Andersson oljemålning
Åke Andersson oljemålning
Åke Andersson oljemålning
Åke Andersson oljemålning
Åke Andersson oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ANDERSSON, Åke Wilhelm (1922-88): Stockholms inlopp, signerad ÅWA, olja på duk, 82x98 cm

216274

2013-11-19