Phipi von Schantz litografi

Phipi von Schantz litografi
Phipi von Schantz litografi

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VON SCHANTZ, Philip (1928-1998): Vita vinbär, signerad och daterad v. Schantz -82, färglitografi, 79/170, 34x40 cm

216280

2013-11-19